Головна » Новини » Економіка » На Рівненщині наклали мільйонні штрафи за незадекларовану працю

На Рівненщині наклали мільйонні штрафи за незадекларовану працю

Майже на мільйон гривень штрафів винесено на Рівненщині постанов за незадекларовану працю

 

Робота Управління Держпраці у Рівненській області з легалізації ринку праці

 

Станом на 15.11.2017 року наглядовці здійснили 66 перевірок з питань використання найманої праці з неналежним оформленням трудових відносин.

Виявлено: на 14 суб’єктах господарювання 22 працівники працювали без укладення (оформлення) трудового договору; на 32 суб’єктах господарювання було допущено до роботи 75 працівників без своєчасного повідомлення до ДФС;  на 18 суб’єктах господарювання 137 працівників на підставі цивільно-правових угод виконували роботу, яка мала ознаки трудового договору.

На усунення виявлених порушень керівникам вручено 45 приписів. На розгляд суду направлено 19 протоколів про адміністративне правопорушення, передбачене ст.41 КУпАП. За результатами перевірок і на виконання приписів офіційно працевлаштовано 134 працівники.

З початку року роботодавцям-порушникам винесено 6 постанов за абз.2 ч.2 ст.265 КЗпП щодо накладення штрафів на загальну суму 960 000 грн,

З початку року до Управління надійшло 84 довідки від робочих груп районних РДА з питань легалізації заробітної плати. Всього в області комісійно обстежено 818 суб’єктів господарювання.

 

Прес-служба Управління Держпраці у Рівненській області


Актуально

У Дубенському районі смертельна ДТП за участі мотоцикліста

17 серпня, близько 20 години на автодорозі «Київ-Чоп» у селі Тараканів водій мотоцикла зіткнувся із …

Залишити коментар