Головна » Новини » На Рівненському полігоні перевірили бойові вертольоти (ФОТО)

На Рівненському полігоні перевірили бойові вертольоти (ФОТО)

Ланки армійської авіації виконали польоти на бойове застосування ракетного озброєння, кулеметів великого калібру та польоти на бомбометання

На Рівненському загальновійськовому полігоні відбулись масштабні заходи бойової підготовки із залученням вертолітних ланок Мі-24 та Мі-8 всіх бригад армійської авіації Збройних Сил України.

Як повідомив начальник армійської авіації командування Сухопутних військ льотчик-снайпер полковник Ігор Яременко, відбувся заключний етап конкурсу на кращу вертолітну ланку Збройних Сил України.

— Екіпажі бойових та транспортних вертольотів довели, що вони цілком готові діяти автономно в інтересах наземних підрозділів та виконувати весь спектр завдань покладених на армійську авіацію, зокрема, свою професійність та ефективність у використанні всього арсеналу наявного озброєння за різних умов обстановки, — підкреслив керівник зборів.

За результатами виконання індивідуальних та групових завдань конкурсу на кращу вертолітну ланку Збройних Сил України, буде визначено кращу вертолітну ланку Мі −24 та Мі-8, які окрім відомчих нагород, отримають грошові призи.

Прес-офіцер Міністерства оборони України в Рівненській області

підполковник Віктор Шубец


Актуально

У Дубенському районі смертельна ДТП за участі мотоцикліста

17 серпня, близько 20 години на автодорозі «Київ-Чоп» у селі Тараканів водій мотоцикла зіткнувся із …

Залишити коментар