Головна » Новини » Кримінал » На Рівненщині неповнолітній хлопець скоїв злочин

На Рівненщині неповнолітній хлопець скоїв злочин

фото з інтернету

Ухвалою Дубенського міськрайонного суду до малолітнього жителя с. Верба Дубенського району застосовано примусові заходи виховного характеру у вигляді передачі під нагляд матері останнього, строком на 1 рік.

Так, в ході досудового розслідування встановлено, що 14-річний хлопець в ніч на 22 липня 2016 року заволодів транспортним засобом потерпілого. Дії кваліфіковано, як незаконне заволодіння транспортним засобом, відповідальність за вчинення якого передбачена ч.1 ст.289 КК України.

Однак, оскільки, відповідно до ст. 22 КК України, відповідальність за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.289 КК України, у разі вчинення його особою до 16 років, не передбачена, суд підтримав позицію Дубенської місцевої прокуратури та задоволив клопотання про застосування примусових заходів виховного характеру.

Відповідно до ст. 498 КПК України кримінальне провадження щодо застосування примусових заходів виховного характеру здійснюється у разі вчинення особою, яка досягла 11-річного віку кримінального правопорушення.

джерело

Актуально

Рівненщина отримала вакцини проти ХІБ інфекцій

Сьогодні, вперше у поточному році, Рівненська область отримала вакцину проти ХІБ інфекції. Всього надійшло 27950 …

Залишити коментар