Головна » Новини » Економіка » Не бачать спільного майбутнього мешканці Балаховичів на Володимиреччині (ФОТО)

Не бачать спільного майбутнього мешканці Балаховичів на Володимиреччині (ФОТО)

У Володимирецькому районі частина сіл на роздоріжжі – щодо питання децентралізації

У селі Балаховичі Володимирецького району об’єднуватися у громаду люди не поспішають. Фахівцям з питань децентралізації, люди розповіли – що досі не визначилися з ким хочуть планувати спільне майбутнє. Кажуть, душа лежить до Рафалівської селищної ради, та й мають багато спільного. Однак, за перспективним планом, до громади має увійти 5 сільських рад, та у такому форматі – не всі сусіди бажають утворювати ОТГ.


Консультанти Проекту #Пульс Рівненського РВ Асоціації міст України, в рамках роботи інформаційного пункту децентралізації – розповіли активу села про основні цілі реформи. Консультант з бюджетних питань Людмила Кушнер розповіла про повноваження на місцях, які отримує громада в умовах реформи. Розповіла, як утримувати ФАПи та амбулаторії, музичні школи та дошкільні заклади. Експерти переконані – успіху здобувають активні громади, які не бояться ризикувати. Тому розповіли про успішні громади Рівненщини, які першими стали на шлях реформ.


Консультант з правових питань Василь Курилас – нагадав процедуру об’єднання громади, та запропонував людям ще раз обговорити усі можливі варіанти, лише потім приймати рішення з ким утворити громаду.


Повідомляє проект ПУЛЬС USAID Рівненського РВ Асоціації міст України


Актуально

Поблизу Рівного на трасі “Київ-Чоп” автобус перегородив дорогу

На трасі «Київ-Чоп» ледве на сталося ДТП через те, що мікроавтобус зламався і перегородив проїжджу …

Залишити коментар