Головна » Новини » Культура » У Рівному Бурштинові зорі запалили перукарі з усієї України (ФОТО)

У Рівному Бурштинові зорі запалили перукарі з усієї України (ФОТО)

Бурштинові зорі знову в тренді

У Палаці дітей та молоді шостий рік поспіль панує індустрія краси: лаку для волосся, косметики та набору для манікюру.

VI Відкритий відбірковий тур Чемпіонату Спілки перукарів України ”БУРШТИНОВІ ЗОРІ – 2017″ зібрав близько 120 учасників та 150 моделей з різних міст України, у тому числі з Харкова, Дніпропетровська, Львову й навіть Одеси. Взяли участь як студенти й школярі, так і директори салонів, і майстри своєї справи.

Організатор конкурсу Вікторія Бордюг пишається, що  цього року дуже багато хороших учнівських робіт.  Учасників оцінювали у три секції: перукарське мистецтво, нігтьова естетика та макіяж й близько 20-ти різних номінацій.

Голова Спілки перукарів України Олександр Тулубко, каже, що номінацій і учасників стало більше в секції «нігтьова естетика», яка цьогоріч стрімко розвивається  Майже усі учасники проявили креатив й ідеї для своїх робіт взяли «з голови», проте Аліні з м. Сарни допомогли у виборі макіяжу:

Я навчаюсь у Рівненському професійному ліцеї на перукаря-модельєра, візажиста, взяла участь у номінації «макіяж «Smoky Eyes» категорія юніори вперше. Ідею взяла коли ходила на курси макіяжу й частково допоміг мій викладач.

Сімнадцятирічні Таня й Марина навчаються центрі-студії Dolche Vita. Прийшли на конкурс за новим досвідом й переконують, що не важливо, хто переможе, адже «ми одна команда і, якщо переможе один – переможуть всі».  Дівчата брали участь у номінації «Чоловічий та жіночий модний образ. Full Fashion Look». «Кожна робота особлива по-своєму і в кожній зачісці є якась власна ідея», – розповіли учасниці.

Олександра Гуменюк (фото Мирослава Українець)


Актуально

Поліцейські та експерти узагальнювали практику та основні аспекти розслідування ДТП

17 серпня в Головному управлінні Нацполіції області відбувся навчально-практичний семінар щодо розслідувань кримінальних правопорушень за …

Залишити коментар