Головна » Новини » Марина Порошенко побачила як рівненські діти можуть імітувати пожежу (ФОТО)

Марина Порошенко побачила як рівненські діти можуть імітувати пожежу (ФОТО)

9 листопада фахівці Служби порятунку Рівненщини провели відкритий урок для учнів молодших класів в пожежному класі-музеї «Промінець», який розташований у загальноосвітній школі №24. Рятувальники ознайомили дітей із правилами поведінки у разі виникнення пожежі, під час грози та інших стихійних явищ, а також продемонстрували малечі тематичний фільм про роботу пожежних.

Приємною несподіванкою для присутніх став візит на урок безпеки першої леді України Марини Порошенко. Дружина Президента відвідала клас для дітей з обмеженими можливостями, де презентувала загальноукраїнський проект «Книга Миру». Після презентації книги Марина Порошенко поспілкувалася зі школярами у класі-музеї «Промінець» та ознайомилась з експонатами кімнати.

Перша леді також відвідала інтерактивну кімнату «Побутові пожежі», в якій за допомогою сучасних мультимедійних технологій та реального обладнання можна відтворити усі етапи розвитку пожежі в побуті, дізнатися про їх першопричини та проаналізувати існуючі загрози.

Завершилась зустріч дружини Президента з учнями спільним фото на згадку.


Актуально

Поліцейські та експерти узагальнювали практику та основні аспекти розслідування ДТП

17 серпня в Головному управлінні Нацполіції області відбувся навчально-практичний семінар щодо розслідувань кримінальних правопорушень за …

Залишити коментар