Головна » Новини » Кримінал » Неповнолітній сяде за грати за побиття працівника колонії

Неповнолітній сяде за грати за побиття працівника колонії

За побиття працівника Дубенської колонії неповнолітньому «світить» майже 6 років
Вироком Дубенського міськрайонного суду засуджено до 3 років позбавлення волі неповнолітнього жителя м. Жмеринка Вінницької області за вчинення злочину, передбаченого ч.2 ст.345 КК України, а саме за умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу легких тілесних ушкоджень у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків. Однак, оскільки обвинувачений вчинив злочин, маючи попередні непогашені судимості, суд остаточно признав покарання у виді 5 років 9 місяців позбавлення волі.

Так, Дубенською місцевою прокуратурою у суді доведено, що у березні 2015 року неповнолітній засуджений, який відбував покарання у Дубенській виховній колонії, діючи умисно, не реагуючи на попередження працівника виховної колонії, почав висловлювати в сторону останнього  погрози застосування насильства, в подальшому нанісши удар кулаком в область носа працівникові правоохоронного органу.

Будучи раніше неодноразово засудженим, обвинувачений повністю визнав свою вину у вчиненні кримінального правопорушення та сприяв розкриттю вчиненого злочину.


Актуально

На День Незалежності для рівнян працюватимуть фонтани

У центрі Рівного на бульварі Незалежності фонтани працюватимуть  23, 24, 25, 26, 28 серпня. У …

Залишити коментар