Головна » Новини » 24 березня – загальноміська передвеликодня толока

24 березня – загальноміська передвеликодня толока

005У вівторок, 24 березня у Рівному відбудеться загальноміська передвеликодня толока з прибирання та благоустрою міста.

У заході візьмуть участь працівники комунальних служб, співробітники та керівники структурних підрозділів виконавчого комітету Рівненської міської ради, депутати міської ради, викладачі та студенти вищих навчальних закладів, приватні підприємці та всі бажаючі. Роботи по прибиранню території розпочнуться з 9 годин ранку.

hmileckyЗа словами заступника міського голови Рівного Олексія Хмилецького, 24 березня усі, хто прийде на толоку працюватимуть по напрямках в’їзду в місто Рівне. Зокрема, на Сарненському кільці із захопленням вулиці Костромської та напрямку сміттєвого полігону по обидві сторони.

– Також ми підемо вулицею Млинівською, враховуючи мости, і вийдемо аж на об’їздну аж до Луцького кільця. Далі підемо від вулиці Дубенської в районі кінцевої тролейбусної зупинки маршруту № 2, захопимо вулицю Січових стрільців і вийдемо на перехрестя з вулицею Ярослава Гашека.

    Потім підемо по району Басового Кута, де теж з обох сторін буде прибиратися вулиця. Далі з вулиці Макарова будемо йти біля „пожежки” до Луцького кільця. Крім того, йтимемо по обидві сторони вулицею Київською від обласної клінічної лікарні до зоопарку, – розповів Олексій Хмилецький.

Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення  виконавчого комітету Рівненської міської ради

 


Актуально

На Рівненщині чоловік скуштував тушонку і захворів на ботулізм

У Рівненській області зареєстровано четвертий з початку року випадок ботулізму, який підтверджений лабораторно у ДУ …

Залишити коментар