Головна » Новини » Економіка » Рівнян закликають встати на захист Пагорба Слави від забудовників !

Рівнян закликають встати на захист Пагорба Слави від забудовників !

З проханням захистити Пагорб Слави до рівнян звернулися рівненські активісти. Серед них і відома журналістка Інна Білецька, яка зокрема на своїй сторінці у ФБ написала:

Ви будівлю на фото бачите?
І я не бачу.
А післязавтра у Києві в Вищому господарському суді забудовник буде доводити, що вона там є, щоб захопити цю землю.
Вони брехали в суді про наявність споруди на пустирі, вони без жодних дозволів захоплювали землю і обносили її парканом, вони через посадовців у міськвиконкомі підкладали проекти рішень, які викладалися на сайт, вони нагло і цинічно використовували атовців. Влада не зацікавлена захистити міську паркову землю. Влада зливає суди. Невже влада має домовленості з сателітом Набережного кварталу – будівельної компанією, жодна з висоток якої не була побудована законно.
Ось хронологія подій у викладі громадського неформального об‘єднання «Захистимо Рівне»:
1. Забудовник «Офіс-дизайн» (з орбіти «Набережного кварталу») отримав в оренду 8 соток землі на Пагорбі слави під будівництво кафе. У 2014-му році він обгородив у 8 разів більшу ділянку і почав рити котлован під будівництво, за всіма ознаками, висотки. Не на орендованій ділянці, а поряд.
2. Боротьба за парк об’єднала більше сотні рівнян, які зрештою звільнили свою землю. Цей парк став символом перемоги рівнян над зухвалістю забудовника та імпотенцією посадовців, які ігнорували проблему.
3. Минуло три роки. Поліція не змогла притягнути ЖОДНОГО з причетних осіб до будь-якої відповідальності за руйнування парку та спробу захоплення землі.
4. Забудовник, через сфальшовану експертизу, намагається отримати право на цю землю в суді, де бореться за права на неіснуючу будівлю.
5. Міська рада замовчує про цей суд і з тріском програє першу інстанцію.
6. Дізнавшись про це громадський рух «Захистимо Рівне» знаходить і наймає експерта та допомагає Рівнераді виграти апеляцію, юридично довівши що ніякої будови на тій ділянці Пагорбу нема.
7. Але забудовник не здається і подає касацію.
8. У Вищому господарському суді підбирається такий склад колегії, довіряти у справедливість рішення якого не доводиться (за висновками Громадської ради доброчесності).
9. У касації забудовник просить просто відмінити апеляцію і залишити рішення першої судової інстанції в силі (яка базувалася на сфальшованій експертизі). Тобто просить визнати, що неіснуюча будівля існує.
10. Якщо суд прийме таке рішення, крадіжка землі буде узаконена і відкриє «скриньку Пандори», створивши прецедент безкарної забудови рекреаційних зон Рівного, що може призвести до соціального вибуху з непрогнозованими наслідками.

Люди, які поклали на боротьбу з захопленням землі три роки не здаються. Частина їде до Києва на суд, решта питатимуть у поліції, що ті нарозслідували за три роки.
Ми захистимо свою землю, допоможіть, будь ласочка, участю, репостом, перекажіть про ситуацію друзям. Давайте покажемо, що ми тут не стадо ягнят, яке змовчить і ковтне.

Нагадаємо, завтра, 7 листопада активісти проведуть акцуію на захист Пагорбу Слави поблизу обласного управління поліції на вулиці Хвильового.


Актуально

У Дубенському районі смертельна ДТП за участі мотоцикліста

17 серпня, близько 20 години на автодорозі «Київ-Чоп» у селі Тараканів водій мотоцикла зіткнувся із …

Залишити коментар