Головна » Новини » Культура » У Рівному завершився 10 міжнародний театральний фестиваль “ЛіхтАрт” (ВІДЕО)

У Рівному завершився 10 міжнародний театральний фестиваль “ЛіхтАрт” (ВІДЕО)

5 днів палали вогні ЛіхтАрту на театральних помостах Рівного. У місті проходив 10 міжнародний фестиваль дитячо-юнацьких аматорських колективів. Його традиційно влаштував та приймав рівненський міський плац дітей та молоді. Втім не для себе, а для цілого міста.

Не оцінити цього не змогла міська влада. Тому нинішній ЛіхтАрт проходив у рамках програми Рівне місто унікальних подій.

 

Втім не лише фінансову підтримку,   але моральне та творче натхнення отримали від цьогорічного фесту понад 300 його учасників. А це 18 театральних колективів із 10 міст України і з 3-ох країн Європи – Білорусі,, Словаччини та Польщі.

 

Цьогорічний фестиваль направду видався унікальним. Окрім майстер-класів та власної школи театральної критики в день відбувалося до 8 вистав. А загалом на сценах їх відіграли аж 26. Такий щільний графік примусив енергійно попрацювати поважне журі. До складу якого цього року не ввійшло жодного рівнянина.

То ж гран-прі фестивалю отримали театрали зі Словаччині за виставу за мотивами оповідання  ГАбірєля Гарсіа Маркеса «Стариган із крилами», сере д навчальних театрів за кращу виставу номінували естрадний театр Шарж з Києва, а в категорії юнацькі театри краща вистава дісталася Сорванцам Із Харкова. Які полонили рівнян своїм патріотичним настроєм та щирою радістю спілкування.

 


Актуально

Поліцейські та експерти узагальнювали практику та основні аспекти розслідування ДТП

17 серпня в Головному управлінні Нацполіції області відбувся навчально-практичний семінар щодо розслідувань кримінальних правопорушень за …

Залишити коментар