Головна » Новини » Здоров'я » Дитину з підозрою на менінгіт госпіталізували у Рівному

Дитину з підозрою на менінгіт госпіталізували у Рівному

Про це повідомили в мережі Типове Рівне:

Доброго дня. Прошу опублікувати анонімно. В садочку номер 50 “Яблунька” забрали дитину в судомах та температурою 42. Діагностували лікарі хворобу “менінгіт”, яка передається повітряно-крапельним шляхом. Наразі дитина у важкому стані. Садочок як працював, так і працює. Інформацію працівники замовчують і запевняють, що все добре. Нещодавно у Львові та Києві були летальні випадки. Проте садочки там закрили на карантин. Прошу вас опублікувати дану інформацію, щоб вберегти наших дітей. Ганьба тим хто намагається замовчувати та робити вигляд, що все добре. Мені не байдуже, бо туди ходить моя дитина і мені хочеться застерегти інших батьків від даної хвороби. Наперед дякую адміністрації групи! З повагою!

До слова ця анонімна інформація, знайшла підтвердження. Втім лише частково. Начальник міського управління охорони здоров’я Віктор Іськів розповів, що дитину із симптомами менінгіту забрали із дому у четвер 31 жовтня.  Зараз вона знаходиться в інфекційному відділенні дитячої міської лікарні. Загрози її життю немає, дитина знаходиться під наглядом лікарів. Втім коментувати та оприлюднювати діагноз дитини чиновник відмовився. Каже зараз загрози життю немає. Планують незабаром дитину вже виписати.

В лабораторному центрі нам повідомили, що перевірили персонал садочку та дітей на можливість ураження менінгітовою інфекцією. Жодних збудників та носіїв не знайшли.


Актуально

Поблизу Рівного на трасі “Київ-Чоп” автобус перегородив дорогу

На трасі «Київ-Чоп» ледве на сталося ДТП через те, що мікроавтобус зламався і перегородив проїжджу …

Залишити коментар