Головна » Новини » Економіка » Рівненські депутати виділили кошти рятувальникам на альтернативу драбини

Рівненські депутати виділили кошти рятувальникам на альтернативу драбини

Депутати Рівненської міської ради проголосували за виділення коштів з міського бюджету на придбання спеціальної пожежно-рятувальної техніки

2 листопада рішенням Рівненської міської ради «Про внесення змін до Міської цільової соціальної програми забезпечення пожежної та техногенної безпеки на 2016 – 2020 роки» депутати проголосували за виділення коштів з міського бюджету на придбання спеціальної пожежно-рятувальної техніки, котра могла б здійснювати комплекс завдань із забезпечення безпеки людей в місті Рівне.
Вказане рішення запропоноване рятувальниками, як альтернатива придбання автодрабини. Варто зазначити, що вартість 30м пожежного автопідіймача сягає 12 млн.грн., а вартість сучасних пожежних автопідіймачів, що дозволяють працювати на висоті 45-50м сягає взагалі 30 млн.грн.
Озброєння рівненських рятувальників пожежно-рятувальним автомобілем підвищеної маневреності з насосом високого тиску дозволить оперативно проводити дії по рятуванню людей та локалізувати пожежі насамперед в багатоповерхових житлових будинках в умовах наявного ускладненого проїзду.
Рівненські рятувальники дякують місцевим обранцям за розуміння, підтримку та надання належного пріоритету питанню безпеки громадян міста Рівне. Впевнені що рішення прийняте насамперед в інтересах громади Рівного і буде належно оцінене рівнянами.


Актуально

У Дубенському районі смертельна ДТП за участі мотоцикліста

17 серпня, близько 20 години на автодорозі «Київ-Чоп» у селі Тараканів водій мотоцикла зіткнувся із …

Залишити коментар