Головна » Випуск новин » Тетяні Літвіновій продовжили строк тримання під вартою (ВІДЕО)

Тетяні Літвіновій продовжили строк тримання під вартою (ВІДЕО)

На довічне ув’язнення- з такими словами до кімнати суду зайшла матір вбитого Сергія Літвінова. Нагадаємо, її сина в комірчині, загорнутим у сміттєвий пакет, знайшли у власній квартирі. У жорстокому злочині підозрюють дружину вбитого ,Тетяну Літвінову. У поліції кажуть, що удари ножем жінка завдавала просто на очах власних двох дітей. Після цього попросила приглянути за дітьми свою матір, а сама полетіла в Єгипет. Там вона перебувала у розшуку не довго. І вже вагітну 23-річну Літвінову привезли до Рівного. А наприкінці вересня зі слідчого ізолятора її перевели до Рівненського обласного перинатального центру де 2 жовтня жінка після кесаревого розтину народила хлопчика. Нині ж відбулося чергове слухання по справі щодо вбивства Сергія Літвінова. На засідання прибули мама убитого, родичі.

У залі суду із планшетом сидить перша дружина вбитого Сергія. Вона має фото з місця злочину, які не показували раніше. Звідки має фото не розповідає і не коментує те, що на них. Адже там все як було відомо з коментарів поліції: її колишній вже вбитий чоловік у сміттєвому пакеті , яке заховали під полицями у підсобці. Кадри просто шокують, на скільки жостоко вбили Сергія.

Відтак суд ухвалив рішення продовжити термін тримання під вартою ще на два місяці – до 5 січня. Сторона захисту наполягала на проведенні судових засідань у режимі відеоконференцій, оскільки підозрювана у вбивстві жінка нещодавно стала мамою. В суді також стало відомо, народженого сина Тетяна Літвінова записала на вбитого чоловіка і назвала хлопчика Матвієм.


Актуально

У ритмі подій. Підсумки тижня [09/07/18 – 13/07/18]

Залишити коментар