Головна » Новини » Економіка » На Рівненщині вдалося повернути державі ціле водосховище

На Рівненщині вдалося повернути державі ціле водосховище

Прокуратурою Рівненщини забезпечено реальне повернення державі водосховища «Сосно», вартість якого становить 7,3 млн грн

На виконання рішення господарського суду Рівненської області, яким підтримано позицію органів прокуратури, відповідач фактично повернув державі за актом приймання-передачі водний об’єкт вартістю 7,3 млн грн.

Йдеться про водосховище «Сосно» площею близько 230 га, що розташоване за межами населеного пункту на території Неньковицької сільської ради.

Прокуратурою Рівненської області у суді доведено, що цей водний об’єкт передано в січні 2017 року в безкоштовне користування фермерському господарству на підставі незаконно прийнятого сільською радою рішення та укладеного між сторонами договору про управління майном, тоді як згідно з вимогами Водного та Земельного кодексів України такі об’єкти повинні надаватись обласною державною адміністрацією лише на умовах оренди.

Господарський суд Рівненської області визнав обґрунтованими доводи прокуратури, а відтак  задоволив у повному обсязі її позовні вимоги щодо визнання незаконними та скасування рішення органу місцевого самоврядування і укладеного між сторонами договору.

Тепер же, виконуючи судове рішення, відповідач – фермерське господарство реально повернуло державі в особі Рівненської обласної державної адміністрації зазначений водний об’єкт площею 230 га вартістю 7,3 млн грн.

 

 

Прес-служба прокуратури Рівненської області


Актуально

Чи готові рівняни стати донорами органів? (ВІДЕО)

Залишити коментар