Головна » Новини » Здоров'я » Рівненські студенти допомагатимуть дітям з аутизмом (ВІДЕО)

Рівненські студенти допомагатимуть дітям з аутизмом (ВІДЕО)

Унікальну можливість живої практики відтепер матимуть рівненські студенти реабілітологи. Центр Погляд який займається взаємодопомогою та захистом дітей і з аутизмом уклав угоду із рівненським міжнародним економіко-гуманітарним університетом про співпрацю.
Представники МЕГУ впевнені, їх співпраця буде корисною для обох сторін. Адже студенти допомагатимуть фахівцям центру та набуватимуть таких необхідних практичних знань. Крім того, виш подарував Центру ось такий чудовий масажний стіл – Девятирічний Дмитро з Києва одним із перших вирішив його випробувати.
Діма зізнався, що він не зовсім безстаршний. Просто є речі набагато страшніші.
Студентів-волонтерів він не боїться, тому сміливо запригує на стіл.
Студент-реабілітолог Роман Бегоулов навчається в МЕГУ на 4 курсі. Він одним із перших прийшов в центр на практику. Каже, отриманий досвід уже його дуже тішить.
У центрі Погляд кажуть, готові на своїй базі створити центр практики для студентів реабілітологів та психологів. Адже тут нині проходять навчання 60 дітей із аутизмом. Хоча Олена Корсун зізналася, насправді охочих набагато більше. Проте фізично центр немає можливостей взяти усіх. Тому будуть просити владу допомогти із розширенням Центру.


Актуально

Уже завтра центром міста пройде парад випускників

У Рівному готуються до встановлення рекорду. Завтра випускники разом із батьками та рідними, вишикувавшись у …

Залишити коментар