Головна » Новини » Економіка » “Зеленка” у парку практично зруйнована (ФОТО)

“Зеленка” у парку практично зруйнована (ФОТО)

У Рівненському парку культури та відпочинку імені Тараса Шевченка розпочалися роботи з демонтажу літньої сцени, більше відомої серед рівнян, як “Зеленка”.

Як повідомив директор міського об’єднання парків культури та відпочинку Андрій Черепанов, це робиться у рамках проекту реконструкції. Зараз демонтували дерев’яні сидіння на лавочках, потім черга за бетонними бильцями. В майбутньому тут планують зробити сидіння та лавочки різної форми. Під ними планують вистелити бруківку.

Зазнає змін і сцена. Вона стане стане більшою, над нею з’явиться великий навіс, де планують в майбутньому встановити  освітлення та динаміки. Стару підлогу вже знімають. Натомість планують укріпити її бетоном, щоб витримувала більше навантаження. Буде на сцені і нове покриття бо планують реконструювати  дах та замінити  електропроводку.

За планами у приміщенні сцени буде два санвузли (чоловічий та жіночий) та чотири гримерні кімнати, а позаду літньої естради та з правого її боку – пандуси.

Радіорубку планують повністю знести. Втім основні роботи, стверджує Андрій Черепанов, будуть здійснюватися вже з наступного року. А поки тривають підготовчі роботи.


Актуально

Чи готові рівняни стати донорами органів? (ВІДЕО)

Залишити коментар