Головна » Новини » Культура » Микола Панченко поділився з рівнянами поетичною істиною (ФОТО)

Микола Панченко поділився з рівнянами поетичною істиною (ФОТО)

Стало гарною традицією, що територія Рівненської обласної бібліотеки для молоді стала улюбленим місцем, де презентуються кращі книги рівненських письменників. Цими днями читачі молодіжної книгозбірні мали можливість поринути у світ поезії Миколи Панченка зі сторінок його нової книги, яка вийшла нещодавно у видавництві «Азалія» Рівненської письменницької організації.

Микола Олексійович Панченко родом з Донеччини. Навчався в Дніпрі. Закінчив Київський інститут фізичної культури. Проживає в Рівному з 1962 року, викладав в Рівненському кооперативному технікумі, згодом працював інструктором добровільного спортивного товариства «Спартак», в дирекції ВАТ «Укртелеком». Автор книг «Суворий досвід сивих літ»» (2012), «Дурман доби» (2012), «Совісті не здавши висоти» (2013), «Сіялось горе, а ми − виростали» (2015), «України вулкан клекоче» (2016).

Перегортаючи сторінки нової книги віршів Миколи Панченка бачиш протоптані автором життєві стежки, пройдені шляхи-дороги і відчуваєш суворий досвід сивих літ, непідкупну синівську любов до Вітчизни. Тут особливе авторське сприйняття навколишнього світу, здатність відгукнутися сміливо і вчасно на актуальні проблеми сьогодення, громадянський неспокій, тривога та надія за долю України.

У презентації взяли участь редактор книги Євген Шморгун, відомі рівненські письменники Петро Велесик і Микола Береза, дубенський письменник, краєзнавець та публіцист Микола Пшеничний та інші. Десятикласниця Вікторія Ушакова представила присутнім власне дослідження творчості Миколи Панченка. Прозвучало чимало віршів поета у виконанні бібліотекарів та студентів медичного коледжу.

Учасники заходу подякували Миколі Панченку за його громадянську позицію і висловили думку, що поезія автора сприймається як пошук істини не тільки для себе, але й для майбутніх поколінь.


Актуально

На Рівненщині визначили переможців обласного спортивного конкурсу

Впродовж жовтня та грудня 2018 року КЗ «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» …

Залишити коментар