Головна » Новини » Здоров'я » На Поліссі зросла кількість хворих на кишкові інфекції

На Поліссі зросла кількість хворих на кишкові інфекції

У північних районах Рівненщини зросла кількість хворих на гострі кишкові інфекції. Найвища захворюваність спостерігається у Костопільському районі. Хворіє переважно міське населення. Серед хворих 69,9% це діти, які відвідують садочки та школи.

Найвища захворюваність на сальмонельозну інфекцію зафіксована у Зарічненському районі. В смт Зарічне в навчально-виховному комплексі «ЗОШ І ступеня – гімназія» постраждало 18 дітей. Основна причина спалаху – порушення правил обробки сировини, недотримання термічної обробки при приготуванні страв, недотримання температурного режиму при зберіганні харчових продуктів та правил особистої гігієни.

У цьому році в області зареєстровано 2 лабораторно підтверджених випадків ботулізму. Постраждало 2 дорослих, з них один мешканець Сарненського району, який поїв тушонки домашнього приготування з свинини.

Майже в 4 рази зросла кількість хворих на кашлюк. З початку року в області захворіло 185 дітей. Найбільше випадків реєструється у Сарненському  і Березнівському районах. Переважно хворіють діти до 4 років. Причиною зростання захворюваності є невиконання профілактичних щеплень. Серед захворілих 74,1% дітей не мають жодного щеплення проти кашлюку, а ще 10,8% не отримали чергового щеплення.


Актуально

Рівнян закликають підтримати акцію “Україна не катівня!

Рівненські зоозахисники закликають рівнян прийти 20 липня  о 10:00 до міської ради Рівного, Соборна 12а …

Залишити коментар