Головна » Новини » У РОДА про підвищення цін у маршрутках нічого не чули

У РОДА про підвищення цін у маршрутках нічого не чули

Ціна за проїзд у міжміському та приміському транспорті зросте. Про це заявив міський голова Рівного Володимир Хомко.

Попри це, вартість встановлюватиме водій відповідно до стану і потреб його транспортного засобу.

«Буде або по такій ціні як вигідно «маршрутчикам», або не буде нічого. От коли ви купили маршрутки , вона вам приносить збиток, то ви залишите цю маршрутку. Нам потрібно тримати якийсь баланс, щоб перевізник дуже багато не заробляв і в збиток не входив. Тим більше, ситуація загострилася з колосальним відтоком водіїв. У місті ситуація інша, водіїв стримують тролейбуси , як тільки ціна за проїзд у маршрутках зросте , усі будуть їздити на тролейбусах», – розповідає Хомко.

Проте, у Рівненській ОДА про підвищення цін за проїзд нічого не знають. А якщо ж і піднімуть таке питання, то робитимуть усе необхідне для того, щоб підвищення тарифу не було, кажуть в облдержадміністрації.

«Про те, що відбулася нарада перевізників, я не знаю, мене ніхто не запрошував. Якщо хочуть підняти тариф – будемо робити так, щоб найближчим часом ціни не піднімалися. А якщо це п’ять перевізників собі зібралися і вирішили підняти тарифи, то будемо приймати відповідні заходи до них», – розповідає начальник управління інфраструктури та промисловості Рівненської ОДА Федір Мисюра.

Джерело


Актуально

Чи грають рівняни у шахи? (ВІДЕО)

20 липня визнано Міжнародним днем шахів. Ми вирішили поцікавитися у рівнян, чи грають вони у …

Залишити коментар