Головна » Випуск новин » На скільки медичні заклади Рівного готові до медичної реформи (ВІДЕО)

На скільки медичні заклади Рівного готові до медичної реформи (ВІДЕО)

Медики кажуть, роблять певні кроки для старту медичної реформи.  У КЗ Центр ПМСД «Центральний» вже створили комунальний заклад та провели тендер та закупили сервери для створення електронного реєстру.

Директор «Центру розвитку місцевого самоврядування» жаліється,  є проблема з кваліфікованими робітниками  медичних закладах в селах та ОТГ.

Згідно нової реформи в якого лікаря і де лікуватися пацієнти мають змогу обирати самі.  Сімейний лікар за місяць може приймати до 2 тисяч пацієнтів.  З 1 квітня стартувала програма «доступні ліки» за якою випускають ліки за пільговими рецептами.

Нова реформа бюджетним коштом покриває: екстрену, первинну, паліативну допомогу та,  мед допомогу дітям до 16-ти років , допомогу у зв’язку з вагітністю та пологами.  До пакету не входить естетична медицина та послуги стоматолога.  В проекті бюджету на наступний уряд заклав рекордну суму на фінансування сфери охорони здоров’я – 113,9 млрд.грн.  Втім медики  кажуть це лише перший крок до впровадження страхової медицини в Україні.

 


Актуально

У Рівному презентували першу в Україні інстаграм-книгу (ВІДЕО)

Унікальну та сучасну книгу презентували у Рівному. Інстаграм блогерка Юлія Сливка приїхала поспілкуватися із своїми …

Залишити коментар