Головна » Новини » Здоров'я » У Рівному медики обговорили інфекції у вояків (ФОТО)

У Рівному медики обговорили інфекції у вояків (ФОТО)

В Рівному військові та цивільні лікарі проаналізували особливості інфекційних захворювань та передовий досвід боротьби з недугами

На базі Рівненського військового госпіталю відбулась конференція з обговорення актуальних питань інфекційних хвороб сьогодення у військовослужбовців — учасників АТО та цивільних осіб.


Захід відбувся за участю представників української військово-медичної академії ЗС України, військово-медичного закладу, цивільних лікарів-інфекціоністів області та міста Рівне. Окрім інфекціоністів, до розгляду даної проблематики також залучено суміжних спеціалістів — терапевтів, хірургів, невропатологів, гастроентерологів, дерматологів, реаніматологів, а також сімейних лікарів.


Основною тезою конференції став обмін інформацією, адже багато військових відновлюють здоров’я у районних лікарнях, а цивільні — у військово-медичних закладах Міністерства оборони України. Важливим аспектом стала біобезпека та позитивний досвід функціонування підрозділів санепідемслужби Збройних Сил України.


Модератором конференції виступив професор кафедри військової терапії української військово-медичної академії — лікар медичних наук полковник запасу Влодимир Трихліб. Він повідомив присутнім проблематику захворювань та методи їх протидії. Інформація була зібрана та узагальнена за підсумками роботи мобільних госпіталів, лікарсько-сестринських бригад ЗС України, як на мирній території, так і в районах проведення АТО. Предметом дослідження стали рідкісні хвороби — лектоспіроз, різновиди грипозних пневмоній та важких пневмоній ускладнених вірусами та бактеріями, клінічними особливостями.


З весни цього року подібні конференції вже відбулись у декількох регіонах України. Зокрема у Харкові, Львові, Одесі, Вінниці та Білій Церкві. До кінця року зустріч між військовими та цивільних інфекціоністами планується на Закарпатті.

 

Віктор Шубець


Актуально

Минулого року рівняни найбільше хворіли на грип та ГРВІ

Про найбільш актуальні інфекційні хвороби мешканців міста Рівне в 2018 році розповідає Рівненський обласний лабораторний центр. …

Залишити коментар