Головна » Новини » Здоров'я » У Рівному медики обговорили інфекції у вояків (ФОТО)

У Рівному медики обговорили інфекції у вояків (ФОТО)

В Рівному військові та цивільні лікарі проаналізували особливості інфекційних захворювань та передовий досвід боротьби з недугами

На базі Рівненського військового госпіталю відбулась конференція з обговорення актуальних питань інфекційних хвороб сьогодення у військовослужбовців — учасників АТО та цивільних осіб.


Захід відбувся за участю представників української військово-медичної академії ЗС України, військово-медичного закладу, цивільних лікарів-інфекціоністів області та міста Рівне. Окрім інфекціоністів, до розгляду даної проблематики також залучено суміжних спеціалістів — терапевтів, хірургів, невропатологів, гастроентерологів, дерматологів, реаніматологів, а також сімейних лікарів.


Основною тезою конференції став обмін інформацією, адже багато військових відновлюють здоров’я у районних лікарнях, а цивільні — у військово-медичних закладах Міністерства оборони України. Важливим аспектом стала біобезпека та позитивний досвід функціонування підрозділів санепідемслужби Збройних Сил України.


Модератором конференції виступив професор кафедри військової терапії української військово-медичної академії — лікар медичних наук полковник запасу Влодимир Трихліб. Він повідомив присутнім проблематику захворювань та методи їх протидії. Інформація була зібрана та узагальнена за підсумками роботи мобільних госпіталів, лікарсько-сестринських бригад ЗС України, як на мирній території, так і в районах проведення АТО. Предметом дослідження стали рідкісні хвороби — лектоспіроз, різновиди грипозних пневмоній та важких пневмоній ускладнених вірусами та бактеріями, клінічними особливостями.


З весни цього року подібні конференції вже відбулись у декількох регіонах України. Зокрема у Харкові, Львові, Одесі, Вінниці та Білій Церкві. До кінця року зустріч між військовими та цивільних інфекціоністами планується на Закарпатті.

 

Віктор Шубець


Актуально

Впродовж минулого тижня у Рівненській області ліквідували 52 пожежі

Впродовж минулого тижня підрозділи Головного управління ДСНС України у Рівненській області ліквідували 52 пожежі.

Залишити коментар