Головна » Новини » Здоров'я » Рівняни не змогли подолати поляків, але дружби то не зіпсувало (ФОТО)

Рівняни не змогли подолати поляків, але дружби то не зіпсувало (ФОТО)

Рівняни, члени Культурно-просвітницького центру ім.Т.О.Сосновського взяли участь у V Міжнародному турнірі з міні-футболу ім.Казиміра Гурського,який проходив в польському місті Казімєж Дольни.

Численна делегація від Рівненщини, яка складалася з понад 50 чоловік, гідно виступила на цьому престижному аматорському турнірі.

Вісім команд, одна серед яких представляла Культурно-просвітницького центру ім. Т.О.Сосновського, усі інші були з Польщі, були розділенні на дві підгрупи. Переможці з кожної підгрупи боролися за перше місце в турнірі, а команда, яка зайняла друге місце виходила до боротьби за бронзові нагороди. Турнір розпочався промовою вітальних слів на адресу учасників турніру. Потім звучав гімн України і уся делегація від Рівненщини голосно його співала.

Як сказав в своєму виступі бургомістр Казімєжа Дольного пан Анджей Пісуля: “Нас дуже тішить,що  турнір здобув статус міжнародного,завдяки участі в турнірі команди з українського міста Рівне . Ми любимо українців і нашу любов і гостинність, Ви сьогодні побачите”. І дійсно, українську делегацію прийняли в кабінеті бургомістра, де відбулася дружня і тепла розмова про польсько-українські стосунки, про їх перспективи і про майбутні спільні проекти, які б допомагали нашим двом братнім народам в ще більшому і ширшому розвитку.

Після цього на електромобілях членів делегації провезли вулицями міста. Нагадаємо, місто Казімєж Дольни входить до топ десятки найкрасивіших міст усієї Польщі і побачене назавжди залишиться в пам’яті членів делегації.

А  потім був футбол. Боротьба була цікавою і ніхто не хотів поступатися. Але як і кожне змагання, так і цей цікавий турнір завершився перемогою однієї з команд, яка брала участь в турнірі.

Переможцем V Міжнародного турніру з міні-футболу стала команда з м.Пулави.

Команда з України гідно виступила і була запрошена на наступний рік знову взяти участь в цьому цікавому турнірі. Після цього були виступи народних і самодіяльних колективів.

Сам бургомістр Казімєжа Дольного,пан Анджей Пісуля грав на саксофоні для усіх учасників і гостей турніру.

Були смачні польські національні страви,тепла і душевна атмосфера тривала до самого завершення турніру.V Міжнародний турнір з міні-футболу, завершено, і розпочинається підготовка вже до VI за ліком турніру,який пройде за рік в цьому прекрасному і гостинному місті в центральній частині Польщі.

 

Ярослав Ковальчук


Актуально

Поліцейські та експерти узагальнювали практику та основні аспекти розслідування ДТП

17 серпня в Головному управлінні Нацполіції області відбувся навчально-практичний семінар щодо розслідувань кримінальних правопорушень за …

Залишити коментар