Головна » Новини » Економіка » Нова об’єднана громада на Рівненщині готується до виборів

Нова об’єднана громада на Рівненщині готується до виборів

Ярославицька громада готується до перших виборів голови та депутатів

Ярославицька громада довго думала з ким об’єднатися, і таки вирішили у складі двох сільських рад спробувати господарювати в умовах децентралізації. Вже наприкінці жовтня у громаді відбудуться перші вибори голови та депутатів громади.


Консультанти Проекту #ПУЛЬС «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» #USAID Рівненського РВ АМУ в рамках роботи відвідали Ярославичі, де надали консультації . Роз’яснили усі проблемні моменти, які можуть виникнути вже після виборів. Зокрема, розповіли як правильно сформувати штат селищної ради, як здійснити реєстрацію комунальних закладів, закладів освіти та охорони здоров’я.
Консультант з юридичних питань Василь Курилас порадив звернути увагу на перші рішення з набуття повноважень, реорганізації сільської ради, формування штатного розпису та структури сільської ради.


Виконавчий директор Рівненського регіонального відділення АМУ Тетяна Грещук розповіла, що фахівців потрібно обирати найкращих, наголосила –«В рамках роботи проекту ПУЛЬС завжди відбуваються практикуми з навчання персоналу, адже законодавство часто змінюється, з’являються нові постанови, а відтак і вимоги до виконання повноважень ОМС. АМУ регулярно проводить різноманітні навчання, аби підвищити рівень фахівців органів місцевого самоврядування».


Людмила Кушнер консультант з бюджетних питань наголосила – щоб штат громади не роздували адже тепер це повноваження громади, а кошти потрібно не лише заробляти, а й защаджувати, тому в перші дні потрібно почати планувати видатки та надходження громади.

 


Актуально

Минулого року рівняни найбільше хворіли на грип та ГРВІ

Про найбільш актуальні інфекційні хвороби мешканців міста Рівне в 2018 році розповідає Рівненський обласний лабораторний центр. …

Залишити коментар