Головна » Новини » Рівне » Цирк “Кобзов” визнав смерть Жирафа

Цирк “Кобзов” визнав смерть Жирафа

Цирк “Кобзов” який завітав до Рівного зі своїми гастролями офіційно визнав смерть жирафа “Джордана”.

Ось, що вони пишуть на своєму сайті.

“Під час гастролей в місті Рівне до нас в колектив увірвалася велика біда, несподівано для нас помер наш улюбленець – жирафа Джордан.
Згідно діагнозу українських ветеринарів причиною смерті жирафи став тромбоз легеневої артерії, через що сталася зупинка серця. Це одна з найчастіших причин смерті серед жираф у світі.
Всі необхідні біоматеріали ми передали на експертизу в Італію, яка повинна підтвердити причину смерті Джордана.
Жираф приїхав на гастролі з Італії з цирковою династією Тогні, яка займається цирковим мистецтвом протягом 178 років.
Дресирувальники мають всі необхідні сертифікати і ветеринарні документи на всіх тварин. Всі норми по утриманню тварини було дотримано, жирафа знаходилася в комфортних умовах і забезпечувалася необхідним раціоном згідно вказівок EAZA по утриманню жираф.
Жирафі Джордану на момент смерті було 11 років. У природі середня тривалість життя становить 6 років, в зоопарку жирафи доживають до 25 років, якщо звичайно у них не виникне така хвороба як у нашого Джордана.
Повідомити про цю важку для нас новину на наших офіційних порталах, ми не змогли, оскільки виявилося, що всі наші соціальні мережі зламані і заблоковані для нас, також ми чекаємо від італійської сторони підтвердження діагнозу Джордана.
Люди теж раптово вмирають, так і наш Джордан раптово помер. Наш колектив цирку «Кобзов» і наші колеги з Італії зазнали великої втрати, і ми просимо зоозахисників не піаритися на такій великій для нас трагедії.
Це вже друга трагедія в нашому колективі і з якоїсь причини знову за кілька днів до мітингу зоозахисників.
Наші опоненти постійно використовують в піар-кампаніях будь-які нещасні випадки в цирку. При цьому дуже багато тварин в Україні дійсно потребують захисту.
Ще кілька років тому ми оголосили про поступову відмову від тварин в цирку. І здійснили це в одній програмі, яку випустили на початку цього року.
У двох програмах у нас залишилися тварини, оскільки контракт був укладений на тривалий час і ми не можемо їх просто кинути і залишити без утримання.
У програмі «Цирк Рекордів», з якою ми починаємо гастролі в Києві, тварин немає. Є акробати, клоуни, мотоциклісти, учасники рекордів Гіннеса і переможці багатьох фестивалів, зокрема найбільш значущого в цирковій сфері – фестивалю в Монте-Карло.
Ми готові до змін і в цьому році першими показали приклад для всіх цирків України та Європи!
Всім щасливого життя і нехай ваші близькі не потрапляють в якісь нещасні випадки і залишаються здоровими.”

Нагадаємо,що спочатку цирк відрікався від смерті тварини. 


Актуально

Сьогодні засвітять головну ялинку Рівного

На майдані Незалежності у Рівному працюють комунальники: встановлюють сцену, звукову апаратуру та перевіряють освітлення. Сьогодні …

Залишити коментар