Головна » Випуск новин » Представники об’днаних громад Рівненщини відвідали Шумську ОТГ

Представники об’днаних громад Рівненщини відвідали Шумську ОТГ

Делегація представників Рівненщини у складі  міських та селищних голів, представників об’єднаних громад, з робочим візитом відвідала Шумську міську ОТГ, що знаходиться в Тернопільській області.  Головна мета – обмін досвідом об’єднаних громад сусідніх областей. Шумська громада існує вже два роки, відтак розповідати про власні успіхи там не соромляться.

Громада нараховує 22 тисячі населення, з яких понад 5 тисяч проживають у місті  Шумськ.  Голова громади Володимир Плетюк гостЯм зробив перезентацію діяльності громади.  Першочергово у громаді зайнялися освітою, зокрема ремонтують та оснащують школи, садочки. Ремонтують дороги, встановлюють та замінюють вуличне освітлення.

Далі голова показує, що вже вдалося зробити завдяки проектам.

Отож, завдяки проекту GIZ  громада  тепер має новий сучасний ЦНАП.  Поблизу опорної школи збудували  футбольний майданчик зі штучним покриттям, цю ідею реалізували за проектом співфінансування спільно з Федерацією футболу України.  Нині  громада мріє про зону відпочинку поблизу міста. На території є озеро, загальною площею понад 7 гектарів, але надто занедбане. Відтак спільними зусиллями вже почали роботи з облаштування.  Таку діяльність гості з Рівненщини оцінили позитивно.

Рівненська делегація таким візитом задоволена, адже подивитися, як живе міська громада на Тернопільщині поїхали не лише вже об’єднані громади, а й ті хто лише думає про зміни та утворення громади.


Актуально

Посольство Чехії виділило 170 тисяч гривень на 5 рівненських проектів (ВІДЕО)

Посольство Чехії виділило 170 тисяч гривень на 5 рівненських проектів. 35 тисяч отримала кожна організація, …

Залишити коментар