Головна » Новини » 30 вересня всесвітній день усиновлення

30 вересня всесвітній день усиновлення

27 вересня 2017 року відбулося  засідання Комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Рівненської міської ради.    Його члени розглянули 3 запити суду про надання висновку органу опіки та  піклування щодо доцільності  позбавлення батьківських прав  батьків стосовно  дітей. Прийняли рішення про доцільність позбавлення 2 батьків батьківських прав щодо дітей та недоцільності позбавлення батька його прав щодо дитини.

Висновки органу опіки та піклування щодо розглянутих питань, що носять рекомендаційний характер, будуть направлені до суду. Також на комісії розглянули  2 заяви батьків, які проживають окремо від дітей та визначили  спосіб їхньої участі у вихованні та спілкуванні з дітьми. Розглянули ухвалу міського суду щодо позову про скасування усиновлення, заяву матері дитини про надання дозволу на вчинення правочинів щодо відчуження майна дитини та  звернення державної виконавчої служби Рівненського міського управління юстиції щодо надання дозволу на реалізацію  нерухомого майна, де зареєстрована малолітня дитина. Прийняті відповідні рішення.

Також на засіданні затвердили індивідуальні плани соціально-правового захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на обліку в службі у справах дітей Рівненського міськвиконкому.

Питання порядку денного детально вивчалися працівниками служби у справах дітей. Висновки служби у справах дітей  обговорювалися членами комісії, були заслухані батьки по справах та прийняті відповідні рішення.

А ми нагадаємо

30 вересня – День усиновлення

Вже стало традицією, що в останній день вересня, день великого християнського свята Віри, Надії, Любові та їх матері Софії  відзначається День усиновлення в Україні.

З роками кількість дітей у дитячих будинках, школах-інтернатах зменшується, все більше і більше наших співгромадян відкривають свої серця і двері домівок для дітей-сиріт  та дітей, позбавлених батьківського піклування. Завдяки популяризації сімейного виховання, державній підтримці  громадяни нашого міста всиновлюють дітей,  створюють прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу.

Впродовж року працівники  служби у справах дітей м. Рівного взяли участь у судових засіданнях, на яких розглядалися справи щодо  усиновлення  дітей, які були позбавлені батьківського піклування. На сьогодні 11 дітей вже знайшли своїх маму і тата, родинний затишок та тепло. Але, на жаль, ще 32 дітей Рівного чекають батьків. Це діти різного віку: до 10 років – 8 дітей; з 11-18 років – 24 дитини.

На сьогодні 69 дітей усиновлені нашими рівненчанами та проживають у повноцінних сім’ях. 177 дітей виховуються в сім’ях опікунів та піклувальників,  24 дитини мають можливість щодня пригортатися до мами і тата в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу.

Служба у справах дітей виконавчого комітету Рівненської міської ради вітає всіх хто причетний до свята – усиновителів, опікунів та піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів, працівників служб у справах дітей,  центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, але найбільше – тих синів та донечок, які знайшли своїх батьків в усиновленні.

Бажаємо всім наснаги, терпіння та мудрості, а також щирих дитячих посмішок. Дякуємо всім тим, хто зігрів своєю батьківською любов’ю, турботою дитину-сироту, або дитину позбавлену батьківського піклування.

Якщо Ви маєте бажання подарувати нову сім’ю дитині, що втратила своїх рідних, якщо у Вас виникнуть питання, Ви можете звертатися до Служби у справах дітей виконавчого комітету Рівненської міської ради :

м. Рівне, вул. Поштова,2, тел.63-41-66, 63-62-92, e-mail: nepovnolitni@ukr.net


Актуально

Чи грають рівняни у шахи? (ВІДЕО)

20 липня визнано Міжнародним днем шахів. Ми вирішили поцікавитися у рівнян, чи грають вони у …

Залишити коментар