Головна » Випуск новин » Пам’ять актора Володимира Сніжного вшанували у Рівному (ВІДЕО)

Пам’ять актора Володимира Сніжного вшанували у Рівному (ВІДЕО)

Згадати великого рівнянина, народного артиста України, видатного актора Рівненського обласного музично-драматичного театру Володимира Сніжного зібралось багато людей. Круглий стіл присвячений пам’яті, відбувся у Рівненському краєзнавчому музеї. Актор віддав сцені бурхливі роки своєї молодості і поважного довголіття, майже 50 років присвятив сцені театру.  На заході представили міні виставку зібрану з матеріалів які передав Богдан Столярчук, автор книги про життя та творчість Володимира Сніжного.

Приїхала вшанувати п’яту річницю пам’ятні Ліна Ізарова  близька подруга, однокурсниця Сніжного, вони разом навчалися у Київському  державному  інституті театрального мистецтва ім. І.Карпенка-Карого.  Вона приїхала з пожовклим від старості  фотопортретом який зберігала 53 роки. На якому зображений весь їхній курс.

Він був зіркою театру, але у його поведінці “зірковості” не було ніколи ,запевняють його друзі та колеги. Кажуть навпаки завжди був  скромним, вишуканим  та ввічливим.  Жив театром, страждав, переживав, радів і сумував, виносив на суд глядача свої ролі, пропускав через себе болі й радості своїх героїв, їх здобутки і перемоги, розчарування. Його друзі сподіваються, що його будуть пам’ятати завжди, адже він був не просто актором, а хорошою людиною.

 


Актуально

Другий день форуму місцевого самоврядування відвідали і учасники з Рівненщини

Другий день Форуму місцевого самоврядування розділився на роботу по секторах. Цього разу його відвідали міські голови, …

Залишити коментар