Головна » Випуск новин » “Пристрасті, діабет та кафе”, як пройшов міськвиконком Рівнеради (ВІДЕО)

“Пристрасті, діабет та кафе”, як пройшов міськвиконком Рівнеради (ВІДЕО)

Хід виконання стратегічного плану економічного розвитку Рівного, про готовність освітніх закладів до нового навчального року, це далеко не увесь перелік питань, які сьогодні розглядалися на засіданні виконавчого комітету рівненської міської ради. Жвавого обговорення набуло питання наданням медичної допомоги хворим на цукровий діабет.

Розгорілися недитячі пристрасті навколо встановлення режимів роботи рівненських кафе. До прикладу, керівники лаундж-бару “Точка”, що на вулиці Чорновола просили у членів виконкому дозволити працювати закладу до четвертої години ранку, протягом цілого місяця, як випробувальний термін. Одначе мешканець сусіднього будинку закликав чиновників не затверджувати рішення на користь розважального закладу.

Натомість власник даного закладу запевняє, ніяких скарг від мешканців будинків на роботу Кафе не було. Проти виступає лише одна людина.

Члени виконкому все ж таки дозволили лаундж-бару працювати до четвертої ранку протягом наступного місяця. Наступне питання, яке хвилює очільника міста це закон, який набув чинності від 2 серпня цьогоріч. Його суть полягає у тому, що відтепер міська влада не зможе витрачати кошти на придбання транспортних засобів комунальних підприємств.


Актуально

Другий день форуму місцевого самоврядування відвідали і учасники з Рівненщини

Другий день Форуму місцевого самоврядування розділився на роботу по секторах. Цього разу його відвідали міські голови, …

Залишити коментар