Головна » Новини » Економіка » Рівненські громади вивчали законодавчі зміни

Рівненські громади вивчали законодавчі зміни

Представники міст, селищ та громад Рівненщини вивчали законодавчі зміни у сфері архітектури та містобудування

В рамках роботи Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» ПУЛЬС, який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID організували практикум з вивчення законодавства «Застосування ОМС містобудівного законодавства. Організація виконання повноважень у сфері архітектурно – будівельного контролю».


Учасники практикуму – міські та селищні голови, секретарі рад та керуючі справами виконкомів розглянули ряд важливих питань – децентралізація повноважень у сфері Державного архітектурно-будівельного контролю, створення управління ДАБК (на досвіді м. Рівного). Завдання і повноваження органів місцевого самоврядування у сфері державного архітектурно-будівельного контролю. Законодавчі аспекти управління, контролю, нагляду у сфері архітектурно-будівельної діяльності, утворення та набуття повноважень, механізм передачі повноважень архітектурно – будівельного контролю.


Фахівці розповіли присутнім про законодавчу базу у сфері архітектури та містобудування, її практичне застосування. Оглянули зміни у містобудівельному законодавстві.


В результаті роботи учасники практикуму розглянули й інші проблемні питання, та прийняли низку звернень до законотворців, аби вирішити їх. Зокрема щодо прозорості формування тарифів, відшкодування субсидій для комунальних підприємств, а також про підстави нарахування субсидії мешканцям ОСББ, та інші.
Повідомляє проект ПУЛЬС USAID Рівненського регіонального відділення Асоціація міст України


Актуально

Другий день форуму місцевого самоврядування відвідали і учасники з Рівненщини

Другий день Форуму місцевого самоврядування розділився на роботу по секторах. Цього разу його відвідали міські голови, …

Залишити коментар