Головна » Новини » Кримінал » Справу лісівника-хабарника передали до суду

Справу лісівника-хабарника передали до суду

До суду скеровано обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно  головного спеціаліста одного із відділів Рівненського обласного управління  лісового та мисливського господарства, який вчинив корупційний злочин. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.

“На підставі зібраних слідчим та процесуальним прокурором доказів встановлено, що службовець органу державного контролю одержав від громадянина 300 дол США за сприяння в укладенні довгострокового договору оренди земельної ділянки у Володимирецькому районі та підготовку необхідної документації. Протиправну діяльність було викрито та припинено працівниками прокуратури Рівненської області та Управління захисту економіки в Рівненській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України одразу після одержання 14.08.2017 головним спеціалістом зазначеного управління  неправомірної вигоди”, – йдеться у повідомленні

На етапі досудового розслідування підозрюваний виявив ініціативу в укладенні угоди про визнання винуватості у вчиненні корупційного кримінального правопорушення, що передбачене ч. 1 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди).

На даний час службовець за клопотанням прокуратури Рівненської області відсторонений від займаної посади та стосовно нього застосовано судом запобіжний захід у виді особистого зобов’язання.

Обвинувальний акт розглядатиме по суті Рівненський міський суд.

 


Актуально

Рівненщина сьогодні відзначає День поля

Інноваційні технології, застосування мікро- та біодобрив, адаптація до змін клімату. Ці та інші питання обговорювали …

Залишити коментар