Головна » Новини » Економіка » Привільненська громада відтепер має оновлений ФАП

Привільненська громада відтепер має оновлений ФАП

Про ремонт старого приміщення ФАПу громада думала вже давно, однак коштів бракувало. Приміщенню було вже понад 40 років, воно було занедбане, провалювалася підлога, обладнання практично ніякого не було. І тільки завдяки ініціативним мешканцям вдалося знайти Міжнародний Проект який допоміг втілити усі плани в життя.


Привільненська громада вже має позитивний досвід участі в міжнародних донорських проектах. 4 роки тому за кошти ЄС у цьому ж ФАПі замінили дах. Згодом в період реалізації 4 фази ЄС ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» саме Привільненську громаду без конкурсу, запросили до продовження співпраці. «Спочатку стояло завдання – об’єднати зусилля громади.

Для активістів провели тренінги з написання проектних заявок, та створення громадської організації, для подальшої реалізації інших проектів. Потім вже ГО провела аналіз найактуальніших проблем громади, і визначили – що саме ФАП потребує найшвидшої допомоги» – розповідає координатор Проекту ЄС ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» Ольга Кашевська.


Голова громади Юрій Момотюк розповів – «Бюджет даного проекту становив 360 тисяч грн. 160 тис. – кошти громади з бюджету, 16 тис. грн – кошти Громадської Організації, усі інші кошти – допомога ЄС. Провели капітальний ремонт приміщення, у ФАПі встановили нові вікна, двері, облаштували електричне опалення. Нині тут є 4 повноцінних кабінети та коридор для очікування. Меблі придбали за кошти громади.»


Облаштували і територію ФАПу – встановили лавку, смітник, пандус, та виклали бруківкою стежку, замінили огорожу, зрізали старі аварійні дерева на території. Планують запрошувати лікарів з району, аби людям було зручніше потрапити на прийом до вузькопрофільних спеціалістів. Далі у планах громади – подальша участь в інших конкурсах та грантах.


Повідомляє Проект Пульс USAID Рівненського Регіонального відділення АМУ


Актуально

Рівненщина отримала вакцини проти ХІБ інфекцій

Сьогодні, вперше у поточному році, Рівненська область отримала вакцину проти ХІБ інфекції. Всього надійшло 27950 …

Залишити коментар