Головна » Новини » Кримінал » На Рівненщині через пошкодження електропор залишилися без світла два населені пункти

На Рівненщині через пошкодження електропор залишилися без світла два населені пункти

Без електрики на вихідних залишилися мешканці двох населених пунктів, де невідомими були пошкоджені електроопори.

Найімовірніше їх зіпсували водії, що вчинили зіткнення з конструкціями.

Так, 25 серпня близько 10 ранку надійшло повідомлення про знеструмлення 101 споживача у с. Білка Березнівського району. Працівники Березнівського РЕМ на місці події з’ясували, що причиною знеструмлення  стала збита електроопора. Протягом дня енергетики ліквідовували наслідки пошкодження – і до кінця п’ятниці 90 споживачів Білки вже були з електропостачанням. Протягом наступної доби працівники «Рівнеобленерго» «заживили» решту будівель.

Аналогічний прикрий випадок трапився і в селі Нобель Зарічненського району. Тут у суботу ввечері (26 серпня) через пошкодження електроопори без електропостачання залишилося 26 споживачів. Як і з випадком на Березнівщині, подачу напруги вдалося відновити у максимально стислі терміни.

Як у Березнівському, так і в Зарічненському районах «Рівнеобленерго» проводитиме заміну пошкоджених електроопор для забезпечення надійного та безпечного електропостачання.

В жодному з випадків винуватці пошкодження невідомі. Про обидва інциденти повідомлено поліцію.

Нагадаємо, задля безпеки Вашого життя та здоров’я –  у випадку пошкодження електроопор, а також у разі виявлення обірваних або провислих проводів, пошкодження кабелів та інших об’єктів і елементів електричних мереж,  негайно повідомляйте про це диспетчерську службу РЕМ або телефонуйте у Кол-центр ПрАТ«Рівнеобленерго» за номерами телефонів 694-298 або 694-279.

Усунення пошкоджень в електромережах здійснюється виключно  працівниками «Рівнеобленерго»!


Актуально

Рівненщина сьогодні відзначає День поля

Інноваційні технології, застосування мікро- та біодобрив, адаптація до змін клімату. Ці та інші питання обговорювали …

Залишити коментар