Головна » Новини » Кримінал » У Рівному “Воїни світла” зібрали понад 30 тисячу гривень для українських бійців

У Рівному “Воїни світла” зібрали понад 30 тисячу гривень для українських бійців

Представник ГО “Волонтерська група допомоги армії України” Воїни Світла” Валерій Квасік прозвітував у соціальних мережах про зібрані під час відзначення Дня міста Рівного кошти:

Ось і закінчився День міста. Свято скажете Ви, так мабуть це було свято. Але якесь воно було дуже вже показове. Хитро закручений сюжет, з елементами ненавязливої політики, аж гидко за наших місцевих очільників.
Але я не про це, я хочу подякувати усім Рівнянам хто сьогодні прийшов до “Воїнів Світла” і підтримав наш почин, сказати що ми завжди цінуємо кожний ваш внесок і кожну гривню яку Ви дали сьогодні на потреби бійцям які зараз боронять наш спокій.
Тепер щодо звітності: – нами Громадською Організацією “Волонтерська група допомоги армії України” Воїни Світла” на акції до Дня Міста було зібрано кошти загальною сумою
31 434 грн. + 20€. Дякуємо Вам.
Дякуємо також “гостям” які завітали до нас і залишили фальшиві 200грн.- які кинули у банку, за які нажерлися шашлику, і щей взяли здачу. Бог вам суддя.


МИ не є комерційною організацією, і гроші ми збираємо не на свої потреби, тому скажу без вступу “….. земля кругла”.


Ще одна знахідка, – було знайдено посвідчення учасника бойових дій, з карткою Ощадбанку всередині. Пишіть в особисті повідомлення, повернемо за наявності паспорта або іншого документу який посвідчить особу, або телефонуйте.
Ще раз усіх Рівнян, а також волонтерів ГО “ВОЇНИ СВІТЛА” з Днем Міста. Все що ми робимо, ми робимо заради перемоги, і поки іде війна ми будемо це робити, це наш хрест і ми будемо його нести з високо піднятою головою.


Актуально

Рівненщина сьогодні відзначає День поля

Інноваційні технології, застосування мікро- та біодобрив, адаптація до змін клімату. Ці та інші питання обговорювали …

Залишити коментар