Головна » На експорт » Новини Світу » Через українську мову, у Польщі побили Українку

Через українську мову, у Польщі побили Українку

Після побиття та удару пляшкою по голові Дарія звернулася до шпиталю.

У Польщі поліція розшукує групу осіб, які за українську мову побили громадянок України, а одну з них вдарили пляшкою по голові.

Як повідомляє «Польське радіо», побиття сталося під ранок 13 серпня у центрі Любліна, неподалік площі Качинського, коли дівча

та поверталися з клубу. Група молодиків, почувши українську мову, почали ображати громадянок України. «Суперечка переросла у фізичну агресію», – зауважив представник поліції.

Нині поліція Любліна розшукує двох чоловіків та жінку, які напали на 23-річну Дарію П. та її колежанок. Зазначається, що після побиття та удару пляшкою по голові Дарія звернулася до шпиталю. Поліція отримала інформацію про те, що сталося, від лікаря. Дівчина після нападу певний час перебувала в шпиталі, оскільки мала поранення.

У поліції нагадали, що застосування насилля через національну приналежність загрожує покаранням у вигляді п’яти років ув’язнення.

Джерело : УНІАН


Актуально

Забудовник сплатить кошти на розвиток інфраструктури міста Костопіль Рівненської області

Здолбунівська місцева прокуратура в судовому порядку захистила законні інтереси територіальної громади міста Костопіль на отримання …

Залишити коментар