Головна » Новини » Економіка » На «теплі кредити» для українців пішло 4 млрд гривень

На «теплі кредити» для українців пішло 4 млрд гривень

Від жовтня 2014 року близько 320 тисяч родин скористалися урядовою програмою «теплих кредитів» на загальну суму понад 4 млрд гривень.

Про це свідчать результати моніторингу дії програми, який веде Держенергоефективності, повідомляє «Урядовий портал».

«Цьогоріч ОСББ особливо активні у питанні енергозбереження. З початку 2017 року програмою скористалося 468 ОСББ, залучивши на енергоефективні заходи понад 100 млн грн. Це більше, ніж за весь 2016 рік, коли було видано 435 кредитів для ОСББ та ЖБК на загальну суму 61 млн гривень», – зазначив голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Минулий тиждень, за його словами, знову був рекордним: за тиждень ОСББ залучили 53 «теплих кредитів» на суму понад 13 млн гривень.

Найбільшою популярністю користується утеплення індивідуального житла. Цим напрямом програми скористалися близько 210 тис. сімей, залучивши на енергоефективні матеріали та обладнання 3,5 млрд гривень. Понад 21 тис. приватних домогосподарств отримали в банках 367 млн грн на встановлення твердопаливних котлів.

Більше тисячі ОСББ та ЖБК, а це близько 80 тисяч родин, стали учасниками програми, одержавши в банках 178,3 млн грн на впровадження енергоефективних заходів у багатоповерхівках.

Як пояснив Савчук, програма демонструє синергію зусиль уряду та населення на шляху до енергоощадності. Держава надає гарантовану фінансову підтримку, а населення долучається до впровадження енергоефективних заходів. У результаті родини значно менше сплачують за комунальні послуги, підвищується комфорт в оселях, а вартість утеплених квартир зростає.


Актуально

Рівненщина сьогодні відзначає День поля

Інноваційні технології, застосування мікро- та біодобрив, адаптація до змін клімату. Ці та інші питання обговорювали …

Залишити коментар