Головна » Новини » Культура » Полторак нагородив 6 військовослужбовців з США

Полторак нагородив 6 військовослужбовців з США

У Києві нагородили шістьох військовослужбовців зі складу 45-ї Бригадної бойової групи Національної гвардії США, які евакуювали людей з палаючого будинку у Львові.

“Американські військовослужбовці Келлар Джексон, Нельсон Диз, Аарон Мур, Метью Одом, Кевін Полк і Вінсент Хамерікхаус нагороджені нагрудним знаком” Знак пошани “за особисту мужність і відвагу, самовіддані дії проявлені під час надзвичайної ситуації, зразкове виконання військового обов’язку і виявлений при цьому високий професіоналізм”.

Нагадуємо що : У липні цього року американські військовослужбовці, які беруть участь в тренувальній місії в складі “Об’єднаної багатонаціональної тренувальної групи – Україна” в Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, перебували на екскурсії у Львові. У центрі міста недалеко від Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької вони побачили густий дим над одним із будинків, кинулися до палаючої будівлі і до приїзду рятувальників евакуювали жителів.

Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

 


Актуально

Рівненщина отримала вакцини проти ХІБ інфекцій

Сьогодні, вперше у поточному році, Рівненська область отримала вакцину проти ХІБ інфекції. Всього надійшло 27950 …

Залишити коментар