Головна » Новини » США введуть візові обмеження для чотирьох країн

США введуть візові обмеження для чотирьох країн

Вашингтон хоче ввести обмеження на в’їзд для громадян чотирьох країн, які відмовляються співпрацювати з Міністерством внутрішньої безпеки (DHS). Чиновники направили листи до Держдепартаменту з проханням призупинити дії віз для низки громадян цих країн, передає Fox News з посиланням на неназваних співробітників цих двох відомств. Аналогічну інформацію з посиланням на власні джерела поширив телеканал CNN.

Чиновники відмовилися уточнити, про які країни йдеться. Відомо лише, що це держави, які відмовляються приймати назад виселених громадян або затягують цю процедуру. Також невідомо, на які категорії віз можуть бути накладені обмеження. Але CNN з посиланням на обізнане про ці плани джерело в DHS передає, що йдеться про Камбоджу, Еритрею, Гвінею і Сьєрра-Леоне. За даними телеканалу, звернення від DHS було направлено минулого тижня.

Зазвичай при отриманні таких звернень Держдеп вводить візові обмеження «максимально оперативно», пояснив Fox співрозмовник в цьому відомстві. Обмеження вводяться «в тому вигляді, який держсекретар визначить як найбільш підходящий в обставинах, що склалися», додав він.

За словами чиновника Держдепу, глава відомства веде діалог з цими країнами.

“Ми хочемо, щоб ці країни виконували свої зобов’язання. Ми хочемо, щоб ці країни могли приймати власних громадян”, – пояснив співрозмовник Fox News.

Як уточнює CNN, досі подібні обмеження США вводили тільки два рази: проти Гвіани в 2001 році і Гамбії в 2016 році. Тоді Вашингтон вводив візові обмеження для дипломатів і держслужбовців.


Актуально

Держава посилює боротьбу з контрабандою

Під час всеукраїнського селектору Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман анонсував урядову ініціативу «Україна без контрабанди». Участь …

Залишити коментар