Головна » Новини » Економіка » На Дубенщині вже до кінця року може утворитися ще одна ОТГ

На Дубенщині вже до кінця року може утворитися ще одна ОТГ

У Дубенському районі активно продовжується робота над об’єднанням та розвитком територіальних громад. В рамках роботи Проекту ПУЛЬС Рівненського регіонального відділення АМУ консультанти з питань децентралізації відвідали потенційну Семидубську громаду.

За перспективном планом до Семидубської ОТГ має увійти 4 сільські ради –  Семидубська, Соснівська, Гірницька та Майданівська.  Однак остання – почала затягувати процес утворення громади. Тоді, як усі три сільські ради прийняли відповідні рішення щодо об’єднання у складі чотирьох сільських рад, Майданівська рада жодних рішень не надала. Тобто, питання вони на сесію винесли, але не проголосували, відтак рішення не було. Такі дії  затягнули процес утворення громади.

У Семидубах знову повернулися до процесу створення громади.  Спільно з консультантами почали шукати  найоптимальніший варіант, як далі об’єднати громаду.  Вирішили змінити формат утворення громади, і об’єднати 3 сільські ради, без Майданівської.

Консультант з правових питань  Василь Курилас  роз’яснив подальші кроки  громади, та детально  розповів, які рішення необхідно прийняти депутатам трьох сільських рад. Водночас Майданівська сільська рада має надати відмову про об’єднання.

Консультант з бюджетних питань Людмила Кушнер заспокоїла людей, щодо спроможності. У складі трьох рад у  громаді буде біля 8 тисяч населення,  до того ж громада розташована неподалік міста Дубно. Тож вони мають усі шанси на успішне самостійне життя.

Якщо подальші рішення ради прийматимуть швидко, і не зволікатимуть, то мають шанс утворити ОТГ  вже цьогоріч.

Повідомляє Проект Пульс USAID Рівненського Регіонального відділення  АМУ


Актуально

Рівненщина сьогодні відзначає День поля

Інноваційні технології, застосування мікро- та біодобрив, адаптація до змін клімату. Ці та інші питання обговорювали …

Залишити коментар