Головна » Новини » Здоров'я » У Рівному через нестачу патрулів змінили маршрут “Забігу у вишиванках”(СХЕМА)

У Рівному через нестачу патрулів змінили маршрут “Забігу у вишиванках”(СХЕМА)

 

Раніше анонсовані маршрути цьогорічного Забігу у вишиванках «Rivne Patriotic Run 2017», які були погоджені міською владою, – змінено.

Зміни відбулися на прохання Патрульної Поліції Рівного, яка  не має достатньої кількості екіпажів для перекриття головних доріг міста, а відповідно не зможе забезпечити безпеку як учасників забігу, так і комфорт для водіїв при об’їзді перекритих ділянок.

Відповідно, маршрути забігу будуть такими:

1,1 км – старт від перехрестя вулиць Соборної, Міцкевича та Чорновола – рух по Чорновола – далі розворот в районі супермаркету «Вопак» і тоді рух в зворотному напрямку з фінішом на місці стартц.

Коло 5 км замінено колом бл. 2,5 км: старт від перехрестя вулиць Соборної, Міцкевича та Чорновола – рух по Чорновола – поворот на Ст. Бандери і рух в сторону кафе «Бруклін» – поворот на вул. Кн. Ольги і рух в сторону Покровського собору – поворот на вул. Соборну і рух до лінії старту біля Майдану Незалежності.

Відповідно, ті хто зареєстровані на дистанцію 5 км подолають 2 кола по 2,5 км, 10 км – 4 кола.

Рух цими вулицями буде перекритий 24 серпня з 17.00 до 18.30.

Нагадаємо, цьогоріч рівненський Забіг у вишиванках буде присвячений збору коштів для 11-річного рівнянина Іллі Герасимюка. Частина коштів, зібраних на забігу, буде спрямована на його лікування.

Рівненський клуб бігу «Rivne Running Club» закликає усіх небайдужих допомогти сім’ї Герасимюків. Будь-яку суму коштів можна перерахувати на картковий рахунок мами Іллі – Вікторії Герасимюк: Приватбанк, 5457 0822 3445 7658 (Герасимюк В. О.).

Зареєструватися на Забіг у вишиванках «Rivne Patriotic Run 2017» можна онлайн за 100 гривень до 23.59 22 серпня: http://vyshyvanka-rivne.timingevents.com/ або на сайті vyshyvanka.club.

Або за 125 гривень в переддень та день старту – 23 та 24 серпня у наметі Rivne Running Club на Майдані Незалежності.

Кожен зареєстрований учасник отримує: футболку-вишиванку, наплічник, медаль фінішера, воду «Моршинська», йогурт «Молокія» та інші приємні подарунки.

Генеральним спонсором Забігу у вишиванках «Rivne Patriotic Run 2017» є «АВТОПАРК» на Київській, 101 А.

Преміум спонсорами заходу: торгова марка GERA, Житловий комплекс «На Щасливому» та компанія «Ель Рой».

Спонсори заходу: торгова марка «Молокія», питна вода «Моршинська».

Захід організований за підтримки та сприяння Управління у справах молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації та Управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконкому Рівненської міської ради.


Актуально

Рівненщина отримала вакцини проти ХІБ інфекцій

Сьогодні, вперше у поточному році, Рівненська область отримала вакцину проти ХІБ інфекції. Всього надійшло 27950 …

Залишити коментар