Головна » Відео » У Вінниці відкрили знайдений німецький сейф часів Другої світової війни (ФОТО) (ВІДЕО)

У Вінниці відкрили знайдений німецький сейф часів Другої світової війни (ФОТО) (ВІДЕО)

Металевий предмет, знайдений 20 серпня на вулиці Магістратській у Вінниці, насправді виявився німецьким сейфом часів Другої світової війни. Про це заявила Ольга Грабовська, завідувач сектору археології  Вінницького обласного краєзнавчого музею, передає Vежа.

“Це справді німецький сейф – на ньому видно три замки із шифром, на яких німецькі написи. Наразі ми навіть не здогадуємося, що там може бути всередині, потрібно відкривати”, – розповіла вона.

Сьогодні сейф відкрили на задньому дворі краєзнавчого музею, спочатку його відмили, а потім за допомогою інтрументів почали відкривати. В середині була купа документів.

– В сейфі документація першої половини ХХ століття. Ймовірно довоєнна, ймовірно якогось міського підприємства, яке розміщувалося на теперішній Магістратській. Теоретично, це може бути навіть документація нашої міської електростанції, – розповідає історік Олександр Федоришен. – Розчаровуватись знахідкою не варто, бо сам факт знахідки артефакту, факт суспільного резонансу, – сам по собі тішить. Це означає, що нам не байдужа історія нашого міста будь-якого його періоду.

Станом на зараз, 22 серпня, більшість документів пошкоджені часом та іржею, тому на них мало чого розбірливого. Однак на деяких видно російські літери і слова. Також стало відомо, що сейф польського походження.

 

У Вінниці відкрили сейф часів Другої світової війни

#сейф, знайдений на вулиці Магістратській у Вінниці нарешті відкрито! Всередині – документація, яку майже неможливо відновити.

Опубліковано VLASNO.info 22 серпня 2017 р.

Джерело:vn.20minut.ua


Актуально

Рівненщина отримала вакцини проти ХІБ інфекцій

Сьогодні, вперше у поточному році, Рівненська область отримала вакцину проти ХІБ інфекції. Всього надійшло 27950 …

Залишити коментар