Головна » Новини » Економіка » У Вараші освітяни заробили 300 тисяч гривень штрафів

У Вараші освітяни заробили 300 тисяч гривень штрафів

Вараські освітяни «напрацювали» майже на 300 тисяч гривень фінансових порушень

Інспектори Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області провели ревізію фінансово-господарської діяльності Управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради і виявили на 284 тис. грн втрат. Контролем було охоплено період з 01.01.2014 по 31.03.2017.

Під час проведення контрольного заходу інспекторами зафіксовано факти завищення підрядниками обсягів виконаних робіт із капітального ремонту та реконструкції закладів освіти управління,  які призвели до втрат на 122 тис. грн. Зайво витрачено управлінням понад 17 тис. грн через порушення в оплаті праці. Управлінням освіти не повернуто до міського бюджету  86 тис. грн, які були утримані із заробітної плати працівників як неправомірно виплачені раніше.

Завдяки діям рівненських держфінінспекторіворів на час проведення ревізії усунуто порушень, що призвели до втрат, на 185 тис. гривень.

За порушення бюджетного законодавства вараським освітянам зупинено операції з бюджетними коштами. На 4 посадових осіб, які порушили законодавство у сфері закупівель, складено адмінпротоколи і надіслано на розгляд до місцевого суду.

За порушення у веденні бухгалтерського обліку 13 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. Керівнику установи надіслано вимоги про усунення порушень, а матеріали ревізії передано до Управління захисту економіки в Рівненській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України.

Прес-служба  Управління Західного офісу Держаудитслужби  в Рівненській області


Актуально

Рівненщина отримала вакцини проти ХІБ інфекцій

Сьогодні, вперше у поточному році, Рівненська область отримала вакцину проти ХІБ інфекції. Всього надійшло 27950 …

Залишити коментар