Головна » Новини » Економіка » Ринок інтернет-реклами в Україні за 6 місяців виріс на 42%

Ринок інтернет-реклами в Україні за 6 місяців виріс на 42%

Обсяг ринку медійної інтернет-реклами України в першому півріччі 2017 р склав 827 млн ​​грн, що на 42% перевищило аналогічний показник першого півріччя 2016 р Про це свідчать результати дослідження, проведеного Інтернет Асоціацією України. Частка прямих продажів на ринку склала 56%.

Частки сегментів медійної інтернет-реклами розподілилися наступним чином: – банерна реклама – 39,6%; – in-stream video (реклама в відеоплеєрі pre-roll, mid-roll, post-roll, pause-roll,overlay-реклама, picture-in-pause) – 40,6% – in-page video (content-roll)- 4,7%; – інші нестандартні рішення (спливаючі вікна pop-up і pop-under, формати catfish і screenglide, синхронні банери, Фронтлайн, повноекранна реклама, звукова реклама в цифровому аудіопотоки, інші подібні прояви)- 5,7%; – спонсорство – 9,4

Частки мобільного медійної інтернет-реклами (реклами, орієнтованої на користувачів мобільних пристроїв) в частках від загального обороту медійної інтернет-реклами склали: – частка банерної реклами – 18,1%; – частка in-stream video – 7,6%; – частка in-page video (content-roll) – 0,05%; – частка нестандартних рішень – 5,3%; – спонсорство – 3,6%.

Вперше в ході досліджень було визначено частка соціальних медіа і месенджерів (FB, VK, Однокласники, Instagram, Twitter, YouTube, Skype, Viber і ін.), Вона склала 18,6%.

Раніше повідомлялося, що обсяг ринку медійної інтернет-реклами України в 2016 р склав 1,78 млрд грн, що на 38% перевищило аналогічний показник за 2015 р Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net в Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці – всі, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Актуально

Рівненщина сьогодні відзначає День поля

Інноваційні технології, застосування мікро- та біодобрив, адаптація до змін клімату. Ці та інші питання обговорювали …

Залишити коментар