Головна » Новини » На День Незалежності у десятьох містах відбудеться «Забіг у вишиванках»

На День Незалежності у десятьох містах відбудеться «Забіг у вишиванках»

Пробіг відбудеться не лише у столиці, ай у таких містах: Одеса, Миколаїв, Рівне, Чернігів, Херсон, Нова Каховка, Хуст, Мена та Суми. До забігу приєднаються численні українські діаспори з усього світу – Нью-Йорка, Філадельфії, Вашингтона, Дубая, Уотерфорду і Лісабону.

«Забіг у вишиванках» – патріотичний сімейне свято, що об’єднає українців в День Незалежності. Символ забігу – національні вишиванки, в яких учасники долатимуть обрані дистанції: діти до 6 років – 100 м, діти від 7 до 14 років – 500 м, дорослі – 5 і 10 км.Всі бажаючі зможуть взяти участь у благодійному забігу на 1 км. Зібрані кошти будуть передані на лікування 24-річному бійцеві АТО Віталію Бельдяєву, який потребує термінової операції.

На учасників та гостей чекає яскрава концертна програма та подарунки від говних партнерів – компанії Air France, TM «На здоров’я», серед яких дегустація українських національних страв, веселий флешмоб і найяскравіша виставка вишиванок в Україні.

Ведучі програми: український теле- та радіоведучий Володимир Андрієвський, кореспондент телеканалу ZIK – Олег Борисов. Тренери: професійний спортсмен, дворазовий чемпіон світу з бодібілдингу Men’s Physique IFBB – Андрій Хомицький та професійний тренер Андрій Колісник. Захід відвідають відомі українські ведучі, журналісти та спортсмени серед яких: Геннадій Попенко, Сергій Комаровський, Генадій Чижков, Мирослава Ульяніна, Кирил Капустін та Сергій Раздецький та інші.


Актуально

Рівненські чиновники та освітяни сумніваються в законності приватної школи у Рівному

До приватної школи ThinkGlobal (СінкГлобал) є питання по ліцензії У засобах масової інформації набула широкого …

Залишити коментар