Головна » Відео » ФК ” ВЕРЕС ” вкінці матчу обіграв ” ФК Черноморець ” (ФОТО) + (ВІДЕО)

ФК ” ВЕРЕС ” вкінці матчу обіграв ” ФК Черноморець ” (ФОТО) + (ВІДЕО)

Терпіння вболівальників “Чорноморця” вже давно лопнуло. Терпіння ж керівництва одеситів відносно Олександра Бабича – безмежне. Для управлінців такий тренер дуже зручний – комфортна особа, яка працює, відштовхуючись від того, що є. Працює, не вимагаючи поліпшення умов.

Інша справа, що, можливо, навіть з таким складом Олександр Бабич може витискати більше. Але до шостого туру “моряки” підійшли в якості останньої команди чемпіонату і без перемог у активі. Проти “Вереса” було бажання, але не було майстерності і винахідливості.

Олексій Антонов, – вправний і досвідчений нападник, – загострював попереду (по можливості). Були в першому таймі два примітних удари Антонова, один з яких (в падінні через себе) прийняла на себе поперечина. А ще Васін здалеку смачно приклався до м’яча – Бандура не без проблем витягнув снаряд з під поперечини  стійки.

 

За перший тайм команди на двох завдали тринадцятьох ударів. Матч не був швидким, але проявлялася установка тренерів бити по воротах при перших-ліпших нагодах. “Верес” загрожував воротам суперника ударами Федорчука та Сімініна. Помітно, що команда Юрія Вірта навчено грає на оборону, а ось з атакою проблем більше.

Нічого не змінилося в другому таймі. Хіба що додалося більше сумбуру. “Чорноморець” діяв трохи краще, але стабільно тримати ворота Бандури у напрузі не міг. Були спалахи. Зазвичай – після розіграшів стандартів. Пізніше, коли на полі з’явився Ковалець, побільшало загострюючих передач з глибини. Але – без голів.

Найліпшу нагоду в другому таймі втратив Новотрясов, пробивши головою після подачі кутового. М’яч від газону влучив у стійку, відлетів до гущі футболістів, звідки пішов удар від Хобленка. Тут вже Федорчук допоміг Бандурі.

Валерій активно діяв і попереду. В першому таймі він кілька разів пробив по воротах, робив це і після перерви. Та все ж більше концентрувався на захисті. “Вересові” важливіше було не пропустити. В одному з епізодів допоміг асистент, зафіксувавши вельми сумнівний офсайд в одного з гравців одеситів після передачі з глибини.

“Чорноморець” проявляв більше бажання здобути перемогу, але майстерності команді дуже не вистачало. А наприкінці матчу не вистачило ще й концентрації. Валерій Федорчук виконав подачу від кутового прапорця, Володимир Адам’юк забив ударом головою. Гостям не вдавалися стандарти протягом цілого поєдинку. Але один вдався – і цей стандарт приніс бажану перемогу.

пише: ФУТБО.UA

 


Актуально

Рівненщина сьогодні відзначає День поля

Інноваційні технології, застосування мікро- та біодобрив, адаптація до змін клімату. Ці та інші питання обговорювали …

Залишити коментар