Головна » Новини » Здоров'я » Сьогодні ми побачимо сонячне затемнення

Сьогодні ми побачимо сонячне затемнення

 

У понеділок, 21 серпня, земляни побачать повне сонячне затемнення, яке може спричинити безліч змін в поведінці людей і стихій, передає Ukr.Media.

Як повідомлялось , затемнення 21 серпня 2017 року стане дійсно унікальним, так як триватиме 1,5 години. Повну фазу затемнення можна спостерігати всього кілька хвилин.

За даними експертів, сонячне затемнення почнеться 21 серпня о 21.26 за київським часом.  Також воно стане першим сонячним затемненням з часів заснування США, повну фазу якого можна спостерігати тільки в Америці.

Американські школярі та їх батьки готуються до того, щоб у всеозброєнні зустріти сонячне затемнення і отримати не тільки радість від захоплюючого небесного видовища, але і користь для розуму.

Як розповіли ЗМІ в суботу в одному з найбільших в Меріленді об’єднань по сімейному навчання MPNL, різноманітні програми, пов’язані з затемненням, будуть влаштовувати більшість бібліотек штату. Крім того, багато батьки поділилися власним досвідом того, як підготуватися до події і дивитися на небо, не заподіявши шкоди здоров’ю і при цьому не витративши великих грошей на спеціальні окуляри, призначені для спостереження за Сонцем.

Наступне повне сонячне затемнення стане першим за 99 років, яке можна буде спостерігати на значній території США, що з’єднує Східне і Західне узбережжя. Багато шкіл у цих районах вирішили влаштувати спеціальні уроки, присвячені цій події. Зокрема, у місті Канзас-сіті (Міссурі), ряд районів якого під час затемнення зануриться на дві хвилини в повну темряву, вчителі ще з травня почали розробляти для своїх підопічних спеціальні програми.

В Україні затемнення можна буде побачити лише зі спецобладнанням. Але спостерігати за повним сонячним затемненням 21 серпня можна буде, завдяки прямій трансляції NASA, для якої агентство використовує 11 космічних апаратів, 3 літаки та 50 аеростатів.


Актуально

Рівненщина сьогодні відзначає День поля

Інноваційні технології, застосування мікро- та біодобрив, адаптація до змін клімату. Ці та інші питання обговорювали …

Залишити коментар