Головна » Новини » Рівнян закликають повстати з диванів

Рівнян закликають повстати з диванів

Активна громада Рівного запрошує рівнян на Всеукраїнську акцію – провокацію:

«Диванна НЕ/залежаність – українська НЕ/залежність» у Рівному

Встати з дивану й діяти – можливо! Під час акції – провокації українці спробують вирішити свою проблему власними силами. Варто лише почати.

ДАТА: 23 серпня

МІСЦЕ:  алея Чайки (за кінопалацом «Україна»)

ЧАС: 12:00-14:00

Мета акції – спонукати громадян до участі у прийнятті рішень на благо своєї громади, країни. Ставати активними, небайдужими та незалежними.

Акція покликана показати важливість дій: варто вставати з дивану і власноруч вирішувати проблеми. Україна буде незалежною тоді, коли ми позбудемося диванної залежності. Окрім Рівного, акція паралельно проводиться ще в 20 містах по всіх куточках України.

Під час дійства активісти пропонуватимуть рівнянам сісти на «Диван Незалежаності», зробити селфі з диванним героєм – ЗавтраMENом. А потім кожен має зробити вибір – долучитися до персонажа чи спробувати щось змінити у своєму місті – підписати петицію, написати звернення, вирішити нагальну проблему.

Усі зібрані звернення й підписи активісти занесуть до місцевої ради та зареєструють, аби відстежувати хід подій.

 Запрошуємо долучитися мешканців міста, громадських активістів, ЗМІ та всіх небайдужих до змін! Акція проходитиме в межах проекту «Активна Громада: право вибору».

Контактна особа: Наталія Малиновська, регіональна координаторка ВІ «Активна Громада» у м. Рівне, тел. (067)360-35-33, e-mail: malynovska.n@gmail.com

Довідка. Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності ВГО «Інститут Республіка».

Проект «Активна Громада: право вибору» впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).


Актуально

Рівненщина отримала вакцини проти ХІБ інфекцій

Сьогодні, вперше у поточному році, Рівненська область отримала вакцину проти ХІБ інфекції. Всього надійшло 27950 …

Залишити коментар