Головна » Новини » Здоров'я » У Дубенському будинку престарілих обирали головного (ВІДЕО)

У Дубенському будинку престарілих обирали головного (ВІДЕО)

Колектив Дубенського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів обирав  керівника (хто на новенького?)

На чергових зборах трудового колективу Дубенського будинку-інтернату, відбулось рейтингове голосування за кандидатів на посаду директора. Контракт з нинішнім керівником закладу Григорієм Шумейком закінчиться у вересні 2017 року. Попри те, що остаточне рішення прийматимуть у Рівненській обласній раді, колектив мав змогу висловити свої симпатії, у виборі нового керівника, за допомогою таємного голосування.   

7-го вересня добігає кінця контракт між діючим директором будинку престарілих та Рівненською обласною радою, у  зв’язку з цим  відбулися збори трудового колективу. Очільник області Микола Драганчук,  закликав до толерантності і порядку та наголосив на важливості зборів.

На посаду директора Дубенського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів претендувало аж шість кандидатів. Кожен з яких мав змогу звернутися до колективу, озвучивши свою програму діяльності.

 

Попри те, що працівники закладу уважно слухали усіх претендентів на керівне крісло, висловлювати думки, з приводу кандидатів, охочих було не багато, однак лунали претензії до нинішнього керівника та були й ті хто не нарікає на роботу директора.

 

Під час зборів до нинішнього керівника інтернату лунали претензії працівників закладу так звинувачення у тих чи інших махінаціях.  Виникає питання: чи зможе новий керівник примирити розколений навпіл колектив? Хто знає. За підрахунками рейтингового голосування нинішнього керівника підтримало лише 25 працівників,  решта голосів розподілалися між іншими кандидатими, однак переважну більшість – 46 голосів, отримав громадський активіст  Павло Ульяновський-Гріннен.

Попри симпатії колективу, подальша доля вакантного директорського крісла вирішуватиметься  в обласній раді, обранець колективу сподівається,  на позитивний результат.

журнаілст: Жанна Юшкевич, камер – Олександр Дмитрук.


Актуально

Рівненщина сьогодні відзначає День поля

Інноваційні технології, застосування мікро- та біодобрив, адаптація до змін клімату. Ці та інші питання обговорювали …

Залишити коментар