Головна » Новини » Економіка » Компанія Ахметова придбала блокпакет акцій “Київенерго” та “Західенерго”

Компанія Ахметова придбала блокпакет акцій “Київенерго” та “Західенерго”

Компанія Ornex, що входить до групи “СКМ” Ріната Ахметова, придбала виставлені на продаж Фондом держмайна 25 відсотків акцій ПАТ “Київенерго” та “Західенерго”.

Покупцем блокувального 25-відсоткового пакета акцій ПАТ “Київенерго” під час аукціону Фонду державного майна України (ФДМУ) стала компанія Ornex, що входить до групи “СКМ”. Про це в п’ятницю, 18 серпня, повідомляється в прес-релізі групи “СКМ”, котра контролюється бізнесменом-мільярдером Рінатом Ахметовим. У повідомленні прес-служби групи також згадується придбання компанією Ornex виставлених на продаж 25 відсотків акцій “ДТЕК Західобленерго”.

Згідно з повідомленням, за 25 відсотків акцій “Київенерго” Ornex заплатила 759,63 мільйона гривень. Саме такою й була стартова ціна 27,09 мільйона акцій компанії, нагадує інформагенція “Українські новини”. Торги проводилися на фондовій біржі ПФТС, конкурентів не було. За блокувальний пакет “ДТЕК Західобленерго” було заплачено 417,16 мільйона гривень.

Досі контрольним пакетом акцій “Київенерго” – 72, 39 відсотка – володіло “ДТЕК”, що також належить до структур Ріната Ахметова. ДТЕК створено в 2005 році для управління енергетичними активами групи “Систем Кепітал Менеджмент” Ріната Ахметова. Корпорація отримала функції зі стратегічного управління підприємствами групи, що становлять вертикально інтегрований ланцюжок із видобутку та збагачення вугілля, виробництва та реалізації електроенергії.


Актуально

Рівненщина сьогодні відзначає День поля

Інноваційні технології, застосування мікро- та біодобрив, адаптація до змін клімату. Ці та інші питання обговорювали …

Залишити коментар