Головна » Новини » Канада перекидає свої війська до Латвії

Канада перекидає свої війська до Латвії

Канада згортає свою військову присутність у Польщі, яка тривала з часу анексії Росією Криму та погодилася надіслати свої війська разом із технікою до Латвії

Йдеться про 200 канадських військовослужбовців, які з травня 2014 року перебували у Польщі і регулярно брали участь у різноманітних навчаннях по всій Європі. Частина військової техніки та спорядження з Польщі буде переправлено до Латвії, де дислокується очолюваний Канадою багатонаціональний батальйон.

“Канада є надійним прибічником НАТО й рішуче налаштована зробити свій внесок як член Альянсу. Протягом останніх трьох років Сухопутна тактична група у Польщі демонструвала відданість Канади безпеці й стабільності в Центральній та Східній Європі і ця відданість продовжується у інших операціях”, – сказав генерал-лейтенант Стівен Боус, керівник Об’єднаного оперативного центру ЗС Канади.

Нагадаємо, що під час саміту НАТО у 2016-ому Канада погодилася надіслати свої війська разом із технікою до Латвії та очолити багатонаціональний батальйон, який перебуватиме у Прибалтиці з метою стримування можливої російської агресії. По батальйону виділили також США, Німеччина та Великобританія, які розгорнули свої війська у інших прикордонних із Росією державах-членах Північноатлантичного альянсу.

Про це повідомили у міністерстві оборони Канади

Актуально

Держава посилює боротьбу з контрабандою

Під час всеукраїнського селектору Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман анонсував урядову ініціативу «Україна без контрабанди». Участь …

Залишити коментар