Головна » Новини » Динамо везе у Маріуполь групу пітримки ОБСЄ

Динамо везе у Маріуполь групу пітримки ОБСЄ

Представники організації з безпеки і співробітництва в Європі на чолі з заступником Олександром Хугом відвідають матч “Маріуполь” – “Динамо”, який пройде в Маріуполі.

Про це повідомляє Depo. Сектор з посиланням на ФФУ.

Цю новину прокоментував президент ФФУ Андрій Павелко.

“Наші міжнародні партнери вітають факт проведення матчу саме в Маріуполі. Це підтвердження перспектив мирного життя і приклад дієвості політики по реінтеграції тимчасово окупованих територій на Донбасі і прилеглих до них районів.

Саме тому Маріуполь і перетворився в центр особливого міжнародної уваги, який останнім часом регулярно відвідують наші партнери – і члени Конгресу США, і депутати Європарламенту, високопоставлені чиновники і політики з держав-членів ЄС і США”, – сказав Павелко.

Нагадаємо, раніше МВС в листі, адресованому “Динамо” підкреслювало, що проведення цього матчу 27 серпня в Маріуполі – особливо небезпечне, оскільки на святковий період до Дня незалежності загострюється ситуація на фронті. Зазначимо, що в розкладі матчів від УПЛ гра “Маріуполь” – “Динамо” вже затверджена на 27 серпня, 17:00.


Актуально

Плантацію снодійного маку вилучили поліцейські у Дубровицькому районі

Учора, 17 червня, на Рівненщині на присадибній ділянці жительки села Золоте Дубровицького району поліцейські виявили посів снодійного …

Залишити коментар